• Antyczna szafa Pistacchio

Rustykalna szafa w szarej pistacji

Wyprzedany
3999.00
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu NaN
Cena przesyłki 250
Odbiór osobisty 0
Przewóz mebli 250
Dostępność Brak
Waga 50 kg

Szafa Pistacchio


 


Ręcznie malowana i postarzana szafa w kolorze bladej pistacji, z naturalnym wnętrzem i mosiężnymi uchwytami. Jest to nowoczesny mebel, który został poddany renowacji, a następnie wystylizowany na antyczny egzemplarz. Wszystkie przetarcia są efektem zamierzonym i stanowią element stylizacji. Po malowaniu mebel został zabezpieczony wysokiej jakości ekologicznym, matowym lakierem. Całość dopełniają ręcznie motane ze sznurka chwosty. 


 

 Wymiary:


Wysokość 197 cm


Szerokość 121 cm


Głębokość 60 cm


(mierzone w najszerszym punkcie korony)


 


Konstrukcja szafy wykonana jest z litego drewna sosnowego. Plecy oraz dna szuflad z naturalnej sklejki drewnianej.


Mebel posiada jedną szufladę o konstrukcji bez prowadnic. Drzwi szafy zamykane są na zatrzask- klucz stanowi jedynie element dekoracyjny. W środku  znajduje się drewniany drążek na wieszaki. 


Ten przedmiot pochodzi z naszej pracowni odnowy mebli Furniture Concept. Jest oryginalny i niepowtarzalny, ponieważ każdy projekt wykonujemy tylko w pojedynczym egzemplarzu. Kolor może nieznacznie odbiegać od kolorów ze zdjęć, w zależności od ustawień wyświetlacza.


 


Meble pochodzą z drugiej ręki, są przez nas odnawiane i stylizowane. Pomimo szeregu zabiegów naprawczych, każdy mebel może nosić nieznaczące ślady użytkowania.