• MEBLE by Furniture Concept

Logo-koncowe-2(2).jpg
W tym sklepie internetowym kupisz meble z naszej pracowni "Furniture Concept". 

O pracowni
Furniture Concept narodziło się z połączenia pasji do tworzenia i miłości do starych mebli. Uwielbiamy przedmioty, które niosą za sobą historię, mają niepowtarzalną formę. Naszą koncepcją jest przywrócenie im dawnej świetności. Dajemy drugie życie starym meblom!

Skąd pochodzą sprzedawane meble?

Są to meble z drugiej ręki, bardzo często wiekowe, ale też i nowoczesne, które znajdujemy na różnych targach, jeżdząc po całej Polsce lub odkupujemy je od osób, którym już nie służą. W pracowni nadajemy im nowy wygląd i to stąd bezpośrednio wyruszają do naszych Klientów. 

Czy kupuję produkt używany?
Oferowane meble poddajemy najpierw gruntownej renowacji, tak by dostarczyć Ci produkt, który można bez obaw użytkować. Po odnowieniu i wykończeniu meble nie są używane. Czekają jedynie by dostarczyć je do Twoich rąk. 

Czy meble posiadają ślady użytkowania?
Niektóre nasze meble są naprawdę wiekowe. Bardzo cenimy sobie ich duszę i naturę. Wiele z nich posiada cudowne "niedoskonałości", które skrywają jakąś historię, pokazują upływ czasu. To one sprawiają, że każdy starszy egzemplarz jest wyjątkowy i niepowtarzalny, a my nie chcemy im tego odbierać. Dlatego dbamy o zachowanie struktury wiekowego drewna, charakterystycznych dla niego szczegółów i wspomnianych niedoskonałości. To one tworzą nieodłączną charakterystykę mebla. 

Jaki mebel kupuję?
Każdy wystawiony produkt posiada szczegółowy opis, dlatego prosimy o dokładne zapoznanie się z nim przed zakupem. Wszystkie meble malujemy i stylizujemy ręcznie, z dbałością o każdy szczegół. To nie tylko nasza praca, to przede wszystkim nasza ogromna pasja! Dlatego każdy nasz projekt jest dokładnie przemyślany i wykonany.

Czym meble są malowane i wykończone?
Pracujemy na produktach najwyższej jakości, które są naturalne, nietoksyczne i trwałe. Malujemy farbami mlecznymi Miss Mustard Seed, które mają naturalny, prosty skład bez lotnych związków organicznych. To tylko białka mleka, kreda, wapień, glina i nietoksyczne pigmenty. Produkty nimi malowane mogą być bez obaw używane przez dzieci. Do wykończenia naszych mebli najczęściej stosujemy naturalne woski lub oleje, czasami lakiery - nietoksyczne, na bazie wody. Informacja o tym, czym dany mebel jest wykończony, znajduje się w jego opisie na stronie Sklepu. 

Chcesz wiedzieć więcej? Skontaktuj się z nami, a z chęcia odpowiemy na wszystkie pytania.

Jeśli podoba Ci się styl i wykonanie naszych mebli, ale szukasz innych wymiarów, innej formy lub koloru - skontaktuj się z nami. Z przyjemnością znajdziemy dla Ciebie odpowiedni mebel i wykonamy stylizację wedle Twojego życzenia.

Zajrzyj do zakładki O Furniture Concept i dowiedz się więcej o naszej pracowni