• Antyczny orzechowy stolik

Stary stolik kawowy

Wyprzedany
2500.00
Wpisz swój e-mail
Cena przesyłki 200
Odbiór osobisty 0
Przewóz mebli 200
Dostępność Brak
Waga 15 kg

Orzechowy stolik nadgryziony zębem czasu 

  Bardzo stary i bardzo ciężki stolik wykonany z litego drewna. Dość mocno nadgryziony zębem czasu, co dodaje mu unikalnego uroku i charakteru. Stół został poddany renowacji z zachowaniem wiekowego charakteru. Konstrukcja stołu jest bardzo stabilna ze względu na jakość wykonania i stopień twardości drewna. Dodatkowo włókna drewna zostały wzmocnione żywicą w miejscach osłabionych przez niegdyś bytujące drewnojady, które wyżłobiły ozdobne korytarze. Widoczne ślady użytkowania na powierzchni drewna sprawiają, że ten egzemplarz jest niepowtarzalny. To idealna propozycja dla osób ceniących rustykalną estetykę oraz chcących wprowadzić do swojego wnętrza nutkę nostalgii.

 

Wymiary :

Szerokość 167 cm

Wysokość 49 cm

Głębokość 71 cm


Stół został poddany renowacji z zachowaniem oryginalnego, wiekowego charakteru. Konstrukcja została wzmocniona bez ingerencji w oryginalną formę. Warstwę wykończeniową stanowi matowy lakier odporny na temperaturę, wilgoć i zabrudzenia.

 

Wszystkie zdjęcia przedstawiają realny wygląd mebla. Kolor w rzeczywistości może nieznacznie odbiegać od kolorów ze zdjęć ze względu na ustawienia wyświetlacza.