• Błękitna bieliźniarka RALPH

Ręcznie malowana szafa w błękicie

Wyprzedany
3740.00
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu towar dostępny po potwierdzeniu - proszę o kontakt
Cena przesyłki 250
Odbiór osobisty 0
Przewóz mebli 250
Dostępność Brak
Waga 50 kg


Błękitna bieliźniarka RALPH


Ręcznie malowana i postarzana szafa w kolorze przydymionego błękitu, z naturalnym wnętrzem i mosiężnymi uchwytami. Jest to nowoczesny mebel, który został poddany odnowie i stylizacji. Wszystkie przetarcia są efektem zamierzonym. Po malowaniu mebel został zabezpieczony woskiem, który tworzy trwałe wykończenie o satynowym połysku. Powierzchnia szafy jest gładka i aksamitna w dotyku. Całość dopełniają mosiężne uchwyty i motany ze sznurka chwost.. 

 

 Wymiary:


Wysokość 187,5 cm

Szerokość 135,5 (143) cm

Głębokość 55,5 (59)cm

(większe wartości stanowią wymiary w najszerszym punkcie korony)

 

Konstrukcja szafy wykonana jest z litego drewna sosnowego. Plecy oraz dna szuflad z naturalnej sklejki drewnianej.

Szafa podzielona jest na dwie części - połowę szafy stanowi drążek na wieszaki, drugą część - ruchome półki. Mebel posiada również dwie szuflady o konstrukcji bez prowadnic. Wnętrze szafy zostało zachowane w naturalnym drewnie. 

 

Ten przedmiot pochodzi z naszej pracowni. Jest oryginalny i niepowtarzalny, ponieważ każdy projekt wykonujemy tylko w pojedynczym egzemplarzu. Kolor może nieznacznie odbiegać od kolorów ze zdjęć, w zależności od ustawień wyświetlacza.


Meble pochodzą z drugiej ręki, są przez nas odnawiane i stylizowane. Pomimo szeregu zabiegów naprawczych, każdy mebel może nosić nieznaczące ślady użytkowania.