• Błękitno-miętowa komoda "Elizabeth"

Błękitna komoda z litego drewna

Wyprzedany
1820.00
Wpisz swój e-mail
Cena przesyłki 200
Odbiór osobisty 0
Przewóz mebli 200
Dostępność Brak
Waga 15 kg

Elizabeth 

Oryginalna komoda w nieoczywistym kolorze przygaszonego błękitu z miętowymi podtonami. Doskonale wkomponuje się we wnętrza w stylu vintage, cottage, rustykalnym lub francuskim. Sprawdzi się w sypialni, jadalni bądź gustownym salonie. Jest to przedwojenny mebel wykonany z litego drewna według dawnej sztuki stolarskiej, który został poddany renowacji oraz stylizacji. Po malowaniu komoda została zabezpieczona woskami wysokiej jakości. Wnętrze szuflad oraz szafki zostało zachowane w naturalnym drewnie, dodatkowo zawoskowane. Wszystkie wiekowe struktury drewna wraz z "niedoskonałościami" zostały zachowane i dodatkowo uwydatnione, by podkreślić autentyczność mebla. Uwielbiamy wiekowe meble i stylizujemy je w taki sposób, by nie straciły tego co w nich najpiękniejsze- historii i duszy. W komodzie Elizabeth zobaczysz upływ czasu, naturalne spękania i wybarwienia drewna. Powstałe przetarcia i odpryski są efektem zamierzonym i stanowią element stylizacji. 


Wymiary :

Szerokość 92 cm

Wysokość 80 cm

Głębokość 50 cmKomoda pod blatem posiada dwie niezależne szuflady. Szafka posiada we wnętrzu jedną ruchomą półkę. 

Wszystkie zdjęcia przedstawiają realny wygląd mebla. Kolor w rzeczywistości może nieznacznie odbiegać od kolorów ze zdjęć ze względu na ustawienia wyświetlacza.

Wszystkie meble pochodzą z "drugiej ręki", są przez nas odnawiane i stylizowane. Pomimo szeregu zabiegów naprawczych mogą nosić ślady użytkowania wynikające z ich wiekowości.