• Błekitny bufet ze stolnicą

Ręcznie malowana komoda w błękicie

Wyprzedany
2299.00
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu NaN
Cena przesyłki 200
Odbiór osobisty 0
Przewóz mebli 200
Dostępność Brak
Waga 30 kg

Błękitny bufet ze stolnicą


 Ręcznie malowana i postarzana komoda, która idealnie wkomponuje się we wnętrze urządzone w klimacie rustykalnym, vintage, farmhouse. Ten mebel posiada ciekawy element - pod blatem skrywa wysuwaną stolnicę. Choć to niezbędnik w każdej kuchni, w tej formie raczej służy jako akcent dekoracyjny. Jest to starszy mebel, który został poddany całkowitej renowacji, a następnie stylizacji. Komoda wykonana jest z drewna, plecy i dna szuflad ze sklejki drewnianej. Jej kolor to delikatny błękit z zielonymi podtonami. Po malowaniu i stylizacji mebel został zabezpieczony wysokiej jakości lakierem o matowym wykończeniu. Powierzchnia komody jest aksamitna w dotyku. Wnętrze szuflad zostało wykończone w kolorze czekoladowego brązu, natomiast wnętrze szafki w naturalnym drewnie. Do mebla zostały zamontowane nowe, mosiężne okucia i zawiasy. Wszystkie odpryski i przetarcia są efektem zamierzonym i stanowią element stylizacji. 


 


Wymiary:


 


Wysokość 87 cm


Szerokość 130 cm


Głębokość 55 cm


 


W zestawie znajdują się 1 ruchoma półka.


 


Kolor w rzeczywistości może nieznacznie odbiegać od kolorów ze zdjęć ze względu na ustawienia wyświetlacza.

Ten przedmiot pochodzi z naszej pracowni. Jest oryginalny i niepowtarzalny, ponieważ każdy mebel wykonujemy tylko w pojedynczym egzemplarzu. 


 


Meble pochodzą z drugiej ręki, są przez nas odnawiane i malowane. Pomimo szeregu zabiegów naprawczych, każdy produkt może nosić nieznaczące ślady użytkowania.. Uwielbiamy stare meble i stylizujemy je w taki sposób, by nie straciły tego co w nich najpiękniejsze - historii i duszy.