• Dębowe biurko BOSTON w stylu vintage

biurko z litego drewna dębowego

Wyprzedany
8930.00
Wpisz swój e-mail
Cena przesyłki 300
Odbiór osobisty 0
Przewóz mebli 300
Dostępność Brak
Waga 80 kg

Biurko BOSTON


Oferowane biurko to bardzo solidny, duży i ciężki mebel, który wprowadzi we wnętrza klimat vintage. W całości wykonany z litego drewna dębowego, według dawnej techniki stolarskiej. Biurko Boston to starszy egzemplarz, który został poddany renowacji oraz stylizacji z zachowaniem charakteru wiekowego mebla. Ręcznie malowany w nieoczywistym kolorze czerni wpadającej w ciemny granat. W mocnym oświetleniu/słońcu biurko przybiera kolor antracytowy, a w ciemniejszych pomieszczeniach - zgaszonej czerni. Z powodzeniem może stanąć na środku gabinetu, ponieważ tył mebla również jest wykończony.  Biurko z dwóch stron posiada po cztery szuflady oraz jedną, większą w środkowej części. Całość dopełniają mosiężne uchwyty i szyldy.

Blat biurka oraz szuflady wykończone zostały naturalnym olejem konopnym, korpus dodatkowo zabezpiecza warstwa wosku.

 Wszystkie odpryski i przetarcia są efektem zamierzonym i stanowią element stylizacji.

 Uwielbiamy stare meble i stylizujemy je w taki sposób, by nie straciły tego co w nich najpiękniejsze - historii i duszy. 


Wymiary:

Wysokość 78 cm

Szerokość 161 cm

Głębokość 80 cm

 


Ten przedmiot pochodzi z naszej pracowni Furniture Concept. Jest oryginalny i niepowtarzalny, ponieważ każdy mebel wykonujemy tylko w pojedynczym egzemplarzu. Kolor w rzeczywistości może nieznacznie odbiegać od kolorów ze zdjęć ze względu na ustawienia wyświetlacza.