• Duża błękitno-miętowa szafa "Elizabeth"

Dębowa szafa z półkami

Wyprzedany
4995.00
Wpisz swój e-mail
Cena przesyłki 300
Odbiór osobisty 0
Przewóz mebli 300
Dostępność Brak
Waga 50 kg

Duża szafa Elizabeth 

Ten mebel wyróżnia się nietypowym kolorem przygaszonego błękitu z subtelnymi miętowymi tonami. Ręczne malowanie i postarzanie mebla sprawiają, że ta szafa jest wyjątkowa i niepowtarzalna. Jej unikalny design doskonale wpisuje się we wnętrza w stylu francuskim, rustykalnym czy farmhouse. Sprawdzi się w sypialni, jadalni bądź gustownym salonie. Jest to nowoczesny mebel, wykonany z litego drewna dębowego, który został poddany odnowie i stylizacji.Wnętrze zostało zachowane w oryginalnym stanie. Po malowaniu szafa została zabezpieczona woskiem, który tworzy trwałe wykończenie o satynowym połysku. Powierzchnia mebla jest gładka i aksamitna w dotyku. Całość dopełniają mosiężne uchwyty i motany ze sznurka chwost. Powstałe przetarcia i odpryski są efektem zamierzonym i stanowią element stylizacji. 


Wymiary:

Wysokość 201 cm 

Szerokość 136 (146) cm 

Głębokość 47 (55)cm 

(większe wartości stanowią wymiary w najszerszym punkcie korony) 

 

Konstrukcja szafy wykonana jest z litego drewna dębowego. Jest bardzo solidna i ciężka. Plecy oraz dna szuflad z naturalnej sklejki drewnianej. 

Szafa w środku posiada półki oraz dwie bardzo pojemne i solidne szuflady wysuwane w systemie bezprowadnicowym.


Wszystkie zdjęcia przedstawiają realny wygląd mebla. Kolor w rzeczywistości może nieznacznie odbiegać od kolorów ze zdjęć ze względu na ustawienia wyświetlacza.

Wszystkie meble pochodzą z "drugiej ręki", są przez nas odnawiane i stylizowane. Pomimo szeregu zabiegów naprawczych mogą nosić ślady użytkowania wynikające z ich wieku.