• Duża szafa trzydrzwiowa z litego drewna Lullaby

Ogromna szafa skąpana w błękicie

Wyprzedany
6499.00 -14% 5599.00
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu Skontaktuj się z nami
Cena przesyłki 300
Odbiór osobisty 0
Przewóz mebli 300
Dostępność Brak
Waga 80 kg

Szafa Lullaby

Niepowtarzalna, ręcznie malowana i stylizowana szafa wykonana z litego drewna. Jest to ogromny, około stuletni mebel, wykonany według dawnej techniki stolarskiej.

Został odnowiony, ręcznie malowany i wystylizowany na starodawny mebel, zniszczony biegiem czasu. Wszystkie oryginalne, wiekowe struktury drewna zostały zachowane idodatkowo uwydatnione, by podkreślić autentyczny wygląd starego mebla. Całość została zabezpieczona woskiem, który daje trwałe wykończenie o satynowym połysku.

Powierzchnia mebla jest aksamitna i przyjemna w dotyku. Wnętrze szafy i szuflad zostało odnowione i zachowane w naturalnym drewnie. Niektóre elementy tj. uchwyty szuflad czy zawiasy, zostały zachowane oryginalne. Kluczynki na frontach zostały wymienione na mosiężne. Drzwi zamykane na zatrzask- klucze są uchwytami i stanowią element dekoracyjny. Całość dopełniają ręcznie motane ze sznurka chwosty. Wszystkie przetarcia i odpryski są efektem zamierzonym i stanowią element stylizacji. Szafa jest w 100% sprawna, solidna i wolna od drewnojadów.

Szafa dzieli się na 2 części- część jednodrzwiowa z samymi półkami oraz część dwudrzwiowa z drążkiem na wieszaki. Dodatkowo w dolnej części znajdują się 3 szuflady. 


Wymiary:

Wysokość 220 cm

Długość 200 cm 

Głębokość 60 cm

 

Szafa jest rozłożona na kilka części, by ułatwić transport i przenoszenie. Konstrukcja łatwa do samodzielnego złożenia.


Jest to oryginalny i niepowtarzalny mebel, który nada charakter każdemu wnętrzu. Idealnie wpasuje się w pomieszczenia urządzone w stylu rustykalnym, vintage, farmhouse, ale także sprawdzi się jako kontrastujący element nowoczesnego wystroju.

 Wszystkie zdjęcia przedstawiają realny wygląd mebla. Kolor w rzeczywistości może nieznacząco się różnić od koloru ze zdjęć, ze względu na ustawienia wyświetlacza.

Ten przedmiot pochodzi z naszej pracowni. Jest oryginalny i niepowtarzalny, ponieważ każdy mebel wykonujemy tylko w pojedynczym egzemplarzu. 


Meble pochodzą z drugiej ręki, są przez nas odnawiane i malowane. Pomimo szeregu zabiegów naprawczych, każdy produkt może nosić nieznaczące ślady użytkowania, wynikające z jego wiekowości. Uwielbiamy stare meble i stylizujemy je w taki sposób, by nie straciły tego co w nich najpiękniejsze - historii i duszy.