• Komoda w groszkowej zieleni z szufladami

Pattynowana komoda z szufladami

Wyprzedany
1490.00
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 200
Odbiór osobisty 0
Przewóz mebli 200
Dostępność Brak
Waga 20 kg

Komoda w groszkowej zieleni 


Ta komoda wniesie radość do każdego wnętrza, szczególnie urządzonego w stylu rustykalnym lub francuskim. Sprawdzi się w sypialni, jadalni lub gustownym salonie. Jest to przedwojenny mebel wykonany z litego drewna według dawnej sztuki stolarskiej. Został poddany całkowitej renowacji, co dotyczy również jego wnętrza. Po malowaniu komoda została zabezpieczona woskami wysokiej jakości. Wnętrze szuflad zostało wykończone w orzechowym brązie, dodatkowo lakierowane. Wszystkie wiekowe struktury mebla zostały zachowane i dodatkowo uwydatnione, by podkreślić jego autentyczność. Uwielbiamy wiekowe meble i stylizujemy je w taki sposób, by nie straciły tego co w nich najpiękniejsze- historii i duszy. Powstałe przetarcia i odpryski są efektem zamierzonym i stanowią element stylizacji. Mebel dopełniają mosiężne uchwyty i sznurkowy chwost.
Wymiary :Szerokość 100 cm

Wysokość 78 cm

Głębokość 48 cm


Wszystkie zdjęcia przedstawiają realny wygląd mebla. Kolor w rzeczywistości może nieznacznie odbiegać od kolorów ze zdjęć ze względu na ustawienia wyświetlacza.


Wszystkie meble pochodzą z "drugiej ręki", są przez nas odnawiane i stylizowane. Pomimo szeregu zabiegów naprawczych mogą nosić nieznaczące ślady użytkowania wynikające z ich wiekowości.