• Kredens rustykalny Bluemère

Niebieski kredens w stylu farmhouse

Wyprzedany
4799.00 -7% 4450.00
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 250
Odbiór osobisty 0
Przewóz mebli 250
Dostępność Brak
Waga 50 kg

Rustykalny kredens Blue-mère


Kredens Blue-mère idealnie wkomponuje się w pomieszczenia urządzone w klimacie rustykalnym, farmhouse czy boho, ale także sprawdzi się jako kontrastujący element nowoczesnego wystroju.


Ten kredens to przedwojenny mebel wykonany z litego drewna, który został poddany całkowitej renowacji, kilkukrotnemu odrobaczaniu, odbudowie i stylizacji. Ręcznie malowany w kolorze szarego błękitu z delikatnymi, zielonymi podtonami. Wszystkie wiekowe struktury drewna i piękne korytarze po dawniej bytujących drewnojadach zostały zachowane oraz dodatkowo uwydatnione, by podkreślić autentyczność starego mebla. Uwielbiamy wiekowe meble i stylizujemy je w taki sposób, by nie straciły tego co w nich najpiękniejsze - historii i duszy. Wnętrze kredensu również zostało odnowione, a nastepnie wykończone w kolorze ciepłego brązu. Całość została zabezpieczona wysokiej jakości matowym lakierem ekologicznym. 


 


Wymiary:


Wysokość: 183 cm


Szerokość: 110 cm (blat)


Głębokość: 56 cm (blat)

Wszystkie odpryski i przetarcia są efektem zamierzonym i stanowią element stylizacji. Kredens jest w 100% sprawny, konstrukcja stabilna, solidna i wolna od drewnojadów. Mebel posiada nowy spód, plecy dolnej szafki oraz spód szuflady, półki, szyby, zawiasy i mosiężne uchwyty. 


Ten przedmiot pochodzi z naszej pracowni. Jest oryginalny i niepowtarzalny, ponieważ każdy mebel wykonujemy tylko w pojedynczym egzemplarzu. 


Meble pochodzą z drugiej ręki, są przez nas odnawiane i malowane. Pomimo szeregu zabiegów naprawczych, każdy produkt może nosić nieznaczące ślady użytkowania, wynikające z jego wiekowości. Uwielbiamy stare meble i stylizujemy je w taki sposób, by nie straciły tego co w nich najpiękniejsze - historii i duszy.