• Rustykalna szafa Gustavian z mocnymi przetarciami

Postarzana dwudrzwiowa szafa z litego drewna

Wyprzedany
7499.00 -29% 5300.00
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu Skontaktuj się z nami
Cena przesyłki 300
Odbiór osobisty 0
Przewóz mebli 300
Dostępność Brak
Waga 50 kg

Rustykalna szafa Gustavian

Jest to egzemplarz wykonany według dawnej techniki stolarskiej. Został odnowiony, ręcznie malowany i wystylizowany na starodawny mebel, zniszczony biegiem czasu. Wszystkie wiekowe struktury drewna zostały zachowane i dodatkowo uwydatnione, by podkreślić autentyczny wygląd starego mebla. Całość została zabezpieczona woskiem, który tworzy trwałą powłokę o satynowym połysku. Powierzchnia mebla jest aksamitna i przyjemna w dotyku. Wnętrze szafy również zostało odświeżone i postarzone, tak by razem z zewnętrzem tworzyło spójną całość. Szafę dopełniają oryginalne uchwyty i ręcznie motane ze sznurka chwosty. 

 

Wymiary:

Wysokość 179,5 cm

Szerokość 116,5 cm

Głębokość 56 cm

 

W zestawie znajdują się 4 ruchome półki z litego drewna. Dodatkowo zamontowane są drewniane podpórki, w których można umieścić drążek na wieszaki. 


Wszystkie odpryski i przetarcia są efektem zamierzonym i stanowią element stylizacji. Szafa jest w 100% sprawna, konstrukcja stabilna, solidna i wolna od drewnojadów. 


Ten przedmiot pochodzi z naszej pracowni. Jest oryginalny i niepowtarzalny, ponieważ każdy mebel wykonujemy tylko w pojedynczym egzemplarzu. 


Meble pochodzą z drugiej ręki, są przez nas odnawiane i malowane. Pomimo szeregu zabiegów naprawczych, każdy produkt może nosić nieznaczące ślady użytkowania, wynikające z jego wiekowości. Uwielbiamy stare meble i stylizujemy je w taki sposób, by nie straciły tego co w nich najpiękniejsze - historii i duszy.