• Rustykalna szafa Ivy

Postarzana szafa z litego drewna

Wyprzedany
4290.00
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu Skontaktuj się z nami
Cena przesyłki 250
Odbiór osobisty 0
Przewóz mebli 250
Dostępność Brak
Waga 40 kg

Rustykalna szafa Ivy 

Niepowtarzana, ręcznie malowana szafa wykonana z litego drewna według dawnej techniki stolarskiej. Ten egzemplarz to powojenny mebel, który został poddany renowacji oraz stylizacji. Ręcznie malowany w kolorze ciepłego granatu z zielonymi tonami oraz elementami "złamanej" bieli. Wszystkie wiekowe struktury drewna zostały zachowane oraz dodatkowo uwydatnione, by podkreślić autentyczność starego mebla. Uwielbiamy wiekowe meble i stylizujemy je w taki sposób, by nie straciły tego co w nich najpiękniejsze - historii i duszy.  Całość została zabezpieczona woskiem, który tworzy trwałe wykończenie o satynowym połysku. Wnętrze zostało oczyszczone oraz zachowane w naturalnym drewnie. Wszystkie przetarcia są efektem zamierzonym i stanowią element stylizacji. Mebel dopełniają mosiężna uchwyty oraz motany ze sznurka chwost. 


Wymiary:

Wysokość: 174 cm

Szerokość: 78-84 cm 

Głębokość: 42-45 cm 

 

Większa wartość stanowi wymiar w najszerszym punkcie zwieńczenia.


Wnętrze szafy dzieli się na część z półkami oraz z drążkiem na wieszaki. Elementy te nie ingerują w ogólną konstrukcję mebla i w razie potrzeby mogą zostać wymienione. Szafa posiada delikatne pęknięcia deski pleców. 

Ten przedmiot pochodzi z naszej pracowni. Jest oryginalny i niepowtarzalny, ponieważ każdy mebel wykonujemy tylko w pojedynczym egzemplarzu. Kolory w rzeczywistości mogą nieznacznie odbiegać od kolorów ze zdjęć ze względu na ustawienia wyświetlacza.

Meble pochodzą z drugiej ręki, są przez nas odnawiane i malowane. Pomimo szeregu zabiegów naprawczych, każdy produkt może nosić nieznaczące ślady użytkowania, wynikające z jego wiekowości.