• Rustykalne biurko w przygaszonej oliwce

Biurko z nadstawką

Wyprzedany
1799.00
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu towar dostępny po potwierdzeniu - proszę o kontakt
Cena przesyłki 200
Odbiór osobisty 0
Przewóz mebli 200
Dostępność Brak
Waga 15 kg


Rustykalne biurko w przygaszonej oliwce


Rustykalne biurko ze stałą nadstawką wykonane z litego drewna. Ręcznie malowane w pięknym odcieniu zgaszonej oliwki, następnie postarzone. Wnętrze szuflady oraz blat wykończone w kolorze orzechowego brązu. Korpus został zabezpieczony woskiem, który tworzy trwałą powłokę o satynowym połysku. Blat wykończony wysokiej jakości lakierem o matowym wykończeniu. Oferowane biurko to starszy egzemplarz, który został poddany renowacji, z zachowaniem charakteru wiekowego mebla. Wszystkie odpryski i przetarcia są efektem zamierzonym i stanowią element stylizacji.

 Uwielbiamy stare meble i stylizujemy je w taki sposób, by nie straciły tego co w nich najpiękniejsze - historii i duszy. 


Wymiary:

 z nadstawką


Wysokość 98 cm

Szerokość 94 cm

Głębokość 69 cm

Wysokość stołu bez nadstawki 75,5 cm


 

Wszystkie odpryski i przetarcia są efektem zamierzonym i stanowią element stylizacji. Stół jest w 100% sprawny, konstrukcja stabilna i solidna.


Ten przedmiot pochodzi z naszej pracowni Furniture Concept. Jest oryginalny i niepowtarzalny, ponieważ każdy mebel wykonujemy tylko w pojedynczym egzemplarzu. Kolor w rzeczywistości może nieznacznie odbiegać od kolorów ze zdjęć ze względu na ustawienia wyświetlacza.