• Rustykalny stół w zieleni BOSQUE

Stół z litego drewna z szufladami

Wyprzedany
1799.00
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu Skontaktuj się z nami
Cena przesyłki 250
Odbiór osobisty 0
Przewóz mebli 250
Dostępność Brak
Waga 50 kg

Rustykalny stół z szufladami BOSQUE

Odnowiony stół z szufladami wykonany z litego drewna. Ręcznie malowany w pięknym odcieniu zieleni, następnie postarzony. Wnętrze i blat zachowany w kolorze orzechowego brązu. Całość została zabezpieczona wysokiej jakości lakierem ekologicznym. Mebel ten to starszy egzemplarz, który niegdyś stanowił wyposażenie każdej kuchni. Ma ciekawą konstrukcję, pod blatem posiada 3 szufladki, z czego najwęższa jest stolnicą. Blat stołu posiada lekkie pęknięcia przy sękach oraz rysy drewna, które nie wpływają na konstrukcję. Lakier nie posiada rys, a jedynie zabezpieczył dawne "ubytki" stołu.

 Uwielbiamy stare meble i stylizujemy je w taki sposób, by nie straciły tego co w nich najpiękniejsze - historii i duszy. 

 

Wymiary:

Wysokość 80,5 cm

Szerokość 108 cm

Głębokość 69 cm

 

Wszystkie odpryski i przetarcia są efektem zamierzonym i stanowią element stylizacji. Komoda jest w 100% sprawna, konstrukcja stabilna, solidna i wolna od drewnojadów. 

Ten przedmiot pochodzi z naszej pracowni. Jest oryginalny i niepowtarzalny, ponieważ każdy mebel wykonujemy tylko w pojedynczym egzemplarzu. Kolor w rzeczywistości może nieznacznie odbiegać od kolorów ze zdjęć ze względu na ustawienia wyświetlacza.