• Szafa skąpana w błękicie "French Enamel"

Rustykalna szafa z litego drewna

Wyprzedany
4995.00
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu Skontaktuj się z nami
Cena przesyłki 300
Odbiór osobisty 0
Przewóz mebli 300
Dostępność Brak
Waga 60 kg

Szafa French Enamel

Malowana szafa w stylu rustykalnym w kolorach błękitu z elementami pistacji i bieli. Jest to egzemplarz pochodzący z lat 70. XX wieku, wykonany z litego drewna sosnowego. Został poddany renowacji, a następnie ręcznie malowany. Wszystkie wiekowe struktury drewna zostały zachowane i dodatkowo uwydatnione, by podkreślić autentyczny wiek szafy. Uwielbiamy stare meble i stylizujemy je w taki sposób, by nie straciły tego co w nich najpiękniejsze - historii i duszy. Całość została zabezpieczona ekologicznym, matowym lakierem wysokiej jakości. Powierzchnia mebla jest aksamitna i przyjemna w dotyku. Wnętrze szafy zostało wykończone w kolorze orzechowego brązu. Mebel dopełnia żelazna gałka i oryginalnie zachowany, działający zamek z kluczem oraz ręcznie motane ze sznurka chwosty. Ten przedmiot pochodzi z naszej pracowni. Jest oryginalny i niepowtarzalny, ponieważ każdy mebel wykonujemy tylko w pojedynczym egzemplarzu.

 

Wymiary:

Wysokość 190,5 cm

Szerokość 130,5 cm

Głębokość 59,5 cm

 

Wnętrze dzieli się na dwie części o następujących wymiarach:

83 cm szerokości - część z drążkiem

39 cm - część z półkami.

 

Wszystkie odpryski i przetarcia są efektem zamierzonym i stanowią element stylizacji. Kolor w rzeczywistości może nieznacznie odbiegać od kolorów ze zdjęć ze względu na ustawienia wyświetlacza. 


Meble pochodzą z drugiej ręki, są przez nas odnawiane i malowane. Pomimo szeregu zabiegów naprawczych, każdy produkt może nosić nieznaczące ślady użytkowania, wynikające z jego wiekowości.