• Szmaragdowa komoda Salvage

Komoda do salonu ręcznie malowana

Wyprzedany
1399.00
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu NaN
Cena przesyłki 250
Odbiór osobisty 0
Przewóz mebli 250
Dostępność Brak
Waga 50 kg
Komoda Salvage w szmaragdowej zieleni


Ta komoda jest meblem nowoczesnym, ręcznie malowanym, a następnie postarzonym. Jej konstrukcja wykonana jest z drewna, plecy ze sklejki drewnianej. Kolor komody to ciemna, szmaragdowa zieleń z niebieskimi podtonami - bardzo ciężki do uchwycenia w obiektywie. Odcień w rzeczywistości jest żywszy i bogatszy. Prezentuje się dużo ciekawiej niż na zdjęciu. Po malowaniu i stylizacji mebel został zabezpieczony woskiem, który tworzy trwałą powłokę o satynowym połysku. Powierzchnia komody jest aksamitna i bardzo przyjemna w dotyku. Jej wnętrze zostało zachowane w naturalnym drewnie. 

Wymiary:

Wysokość 86 cm

Szerokość 119 cm

Głębokość 31 cm

 


W zestawie znajdują się 2 ruchome półki.

Wszystkie odpryski i przetarcia są efektem zamierzonym i stanowią element stylizacji. Komoda jest w 100% sprawna, konstrukcja stabilna, solidna i wolna od drewnojadów. 

Ten przedmiot pochodzi z naszej pracowni. Jest oryginalny i niepowtarzalny, ponieważ każdy mebel wykonujemy tylko w pojedynczym egzemplarzu. 

Meble pochodzą z drugiej ręki, są przez nas odnawiane i malowane. Pomimo szeregu zabiegów naprawczych, każdy produkt może nosić nieznaczące ślady użytkowania.. Uwielbiamy stare meble i stylizujemy je w taki sposób, by nie straciły tego co w nich najpiękniejsze - historii i duszy.