• Trzydrzwiowa komoda Cottage

Cottage

Wyprzedany
3850.00
Wpisz swój e-mail
Cena przesyłki 250
Odbiór osobisty 0
Przewóz mebli 250
Dostępność Brak
Waga 80 kg

Komoda Cottage z litego palisandru


Niepowtarzalna, ręcznie malowana i postarzana komoda wykonana z litego drewna. Jest to egzemplarz ręcznie wykonany z palisandru, ciężki, o bardzo solidnej konstrukcji. Jest to mebel, który posłuży wiele, wiele lat, ponieważ palisander jest drewnem bardzo twardym, trwałym, odpornym na działanie wielu czynników.

Prezentowana komoda to starszy egzemplarz, który został odnowiony, ręcznie malowany i wystylizowany na mebel starodawny, zniszczony biegiem czasu. Wszystkie oryginalne struktury drewna zostały zachowane i dodatkowo uwydatnione, by podkreślić autentyczny wygląd starego mebla. Całość została zabezpieczona woskiem, który daje trwałe wykończenie o satynowym połysku.

Powierzchnia mebla jest aksamitna i przyjemna w dotyku. Wnętrze komody zostało zachowane w naturalnym, lakierowanym drewnieWszystkie przetarcia i odpryski są efektem zamierzonym i stanowią element stylizacji. 

Komoda dzieli się na dwie cześci - część dwudrzwiową oraz część jednodrzwiową.


Wymiary:

Wysokość 92 cm

Długość 200 cm 

Głębokość 45 cm


Jest to oryginalny i niepowtarzalny mebel, który nada charakter każdemu wnętrzu. Idealnie wpasuje się w pomieszczenia urządzone w stylu rustykalnym, vintage, farmhouse, ale także sprawdzi się jako kontrastujący element nowoczesnego wystroju.

 Wszystkie zdjęcia przedstawiają realny wygląd mebla. Kolor w rzeczywistości może nieznacząco się różnić od koloru ze zdjęć, ze względu na ustawienia wyświetlacza.

Ten przedmiot pochodzi z naszej pracowni. Jest oryginalny i niepowtarzalny, ponieważ każdy mebel wykonujemy tylko w pojedynczym egzemplarzu. 

Meble pochodzą z drugiej ręki, są przez nas odnawiane i malowane. Pomimo szeregu zabiegów naprawczych, każdy produkt może nosić nieznaczące ślady użytkowania, wynikające z jego wiekowości. Uwielbiamy stare meble i stylizujemy je w taki sposób, by nie straciły tego co w nich najpiękniejsze - historii i duszy.