• Witryna Elyah w wiejskim stylu

Elyah

Wyprzedany
4290.00
Wpisz swój e-mail
Cena przesyłki 250
Odbiór osobisty 0
Przewóz mebli 250
Dostępność Brak
Waga 50 kg

Witryna Elyah

Niepowtarzana, ręcznie malowana witryna w wiejskim stylu. Idealnie wkomponuje się w pomieszczenia urządzone w stylu rustykalnym, farhmouse, cottage. Jest to mebel powojenny, wykonany z litego drewna według dawnej techniki stolarskiej. Został oczyszczony ze starych powłok oraz odnowiony. Następnie ręcznie malowany w kolorze ciepłego granatu z zielonymi tonami oraz elementami "złamanej" bieli. Wszystkie wiekowe struktury drewna zostały zachowane oraz dodatkowo uwydatnione, by podkreślić autentyczny wiek witryny. Uwielbiamy stare meble i stylizujemy je w taki sposób, by nie straciły tego co w nich najpiękniejsze - historii i duszy.  Całość została zabezpieczona woskiem, który tworzy trwałe wykończenie o satynowym połysku. Powierzchnia mebla jest aksamitna i przyjemna w dotyku. Wszystkie przetarcia są efektem zamierzonym i stanowią element stylizacji. Mebel dopełniają mosiężne uchwyty. 

Wymiary:

Wysokość: 167 cm

Szerokość: 78-84 cm 

Głębokość: 36-39 cm 

 

Większa wartość stanowi wymiar w najszerszym punkcie zwieńczenia.

Ten przedmiot pochodzi z naszej pracowni. Jest oryginalny i niepowtarzalny, ponieważ każdy mebel wykonujemy tylko w pojedynczym egzemplarzu. Kolory w rzeczywistości mogą nieznacznie odbiegać od kolorów ze zdjęć ze względu na ustawienia wyświetlacza.

Meble pochodzą z drugiej ręki, są przez nas odnawiane i malowane. Pomimo szeregu zabiegów naprawczych, każdy produkt może nosić nieznaczące ślady użytkowania, wynikające z jego wiekowości.