• Witryna z litego drewna Olive

Rustykalna witryna z litego drewna

Wyprzedany
3590.00
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu Skontaktuj się z nami
Cena przesyłki 250
Odbiór osobisty 0
Przewóz mebli 250
Dostępność Brak
Waga 50 kg

Drewniana witryna Olive

Idealnie wkomponuje się w pomieszczenia urządzone w klimacie rustykalnym, farmhouse czy boho, ale także sprawdzi się jako kontrastujący element nowoczesnego wystroju.

Ta witryna to powojenny mebel wykonany w całości z litego drewna według dawnej techniki stolarskiej. Został poddany całkowitej renowacji. Ręcznie malowany w kolorze oliwki z elementami orzechowego brązu i "złamanej" bieli. Wszystkie wiekowe struktury drewna zostały zachowane oraz dodatkowo uwydatnione, by podkreślić autentyczność starego mebla. Uwielbiamy wiekowe meble i stylizujemy je w taki sposób, by nie straciły tego co w nich najpiękniejsze - historii i duszy.  Korpus został wykończony woskiem, który tworzy trwałą powłokę o satynowym połysku. Powierzchnia mebla jest aksamitna i przyjemna w dotyku, bez wyczuwalnej struktury farby. Wnętrze witryny również zostało odnowione oraz postarzone, tak by tworzyło wspólną całość. Wszystkie przetarcia są efektem zamierzonym i stanowią element stylizacji. Mebel dopełniają oryginalne okucia oraz motany ze sznurka chwost.

 

Wymiary:

Wysokość: 182 cm

Szerokość: 75-85 cm 

Głębokość: 44-54cm 

Większa wartość stanowi wymiar w najszerszym punkcie zwieńczenia.

W zestawie znajduje się 5 ruchomych półek na drewnianych podpórkach. 

Ten przedmiot pochodzi z naszej pracowni. Jest oryginalny i niepowtarzalny, ponieważ każdy mebel wykonujemy tylko w pojedynczym egzemplarzu.

Kolory w rzeczywistości mogą nieznacznie odbiegać od kolorów ze zdjęć ze względu na ustawienia wyświetlacza.


Meble pochodzą z drugiej ręki, są przez nas odnawiane i malowane. Pomimo szeregu zabiegów naprawczych, każdy produkt może nosić nieznaczące ślady użytkowania, wynikające z jego wiekowości.