• Witryna z litego drewna "Suédois Mora"

Rustykalna witryna z litego drewna

Wyprzedany
4499.00
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu Skontaktuj się z nami
Cena przesyłki 250
Odbiór osobisty 0
Przewóz mebli 250
Dostępność Brak
Waga 50 kg

Drewniana witryna Suédois Mora

Idealnie wkomponuje się w pomieszczenia urządzone w klimacie rustykalnym, farmhouse czy boho, ale także sprawdzi się jako kontrastujący element nowoczesnego wystroju.

Ta witryna to powojenny mebel wykonany z litego drewna według dawnej techniki stolarskiej, solidny i ciężki. Został poddany całkowitej renowacji. Ręcznie malowany w kolorze przydymionej mięty z elementami szarości i "złamanej" bieli. Wszystkie wiekowe struktury drewna zostały zachowane oraz dodatkowo uwydatnione, by podkreślić autentyczność starego mebla. Uwielbiamy wiekowe meble i stylizujemy je w taki sposób, by nie straciły tego co w nich najpiękniejsze - historii i duszy.  Całość została zabezpieczona wysokiej jakości matowym lakierem ekologicznym. Wnętrze witryny oraz szuflad zachowane w naturalnym drewnie. Wszystkie przetarcia są efektem zamierzonym i stanowią element stylizacji. 

 

Wymiary:

Wysokość: 190 cm

Szerokość: 94-100 cm 

Głębokość: 44-51 cm 

Większa wartość stanowi wymiar w najszerszym punkcie zwieńczenia.

Zamek w drzwiach szafy stanowi jedynie element dekoracyjny. Szafa zamykana jest na zatrzask.

Dna szuflad wykonane ze sklejki drewnianej. Ten przedmiot pochodzi z naszej pracowni. Jest oryginalny i niepowtarzalny, ponieważ każdy mebel wykonujemy tylko w pojedynczym egzemplarzu.

Kolory w rzeczywistości mogą nieznacznie odbiegać od kolorów ze zdjęć ze względu na ustawienia wyświetlacza.

Meble pochodzą z drugiej ręki, są przez nas odnawiane i malowane. Pomimo szeregu zabiegów naprawczych, każdy produkt może nosić nieznaczące ślady użytkowania, wynikające z jego wiekowości.