• Wysoka bieliźniarka w rustykalnym stylu

Rustykalna wysoka komoda tekowa

Wyprzedany
3500.00
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu towar dostępny po potwierdzeniu - proszę o kontakt
Cena przesyłki 250
Odbiór osobisty 0
Przewóz mebli 250
Dostępność Brak
Waga 50 kg

Wysoka bieliźniarka w rustykalnym stylu

Jest to starszy kolonialny mebel, który został poddany renowacji z zachowaniem rustykalnego charakteru. Jej postarzany wygląd dodaje uroku, a niedoskonałości na powierzchni nadają jej autentyczności. Jest to bardzo solidny i ciężki mebel wykonany ręcznie z litego drewna tekowego.  Posiada dwie szufladki oraz szafkę z drążkiem i półkami, co pozwala na przechowywanie różnego rodzaju ubrań, akcesoriów czy pościeli. Wszystkie półki są ruchome, dzięki czemu wnętrze można dostosować do swoich potrzeb. Dodatkowo półka pod drążkiem jest wysuwana na rolkowych prowadnicach. Może służyć jako szuflada na kosze, bądź zostać całkowicie usunięta, jeśli potrzebujemy więcej miejsca na wieszakach.  

Wszystkie odpryski i przetarcia są efektem zamierzonym i stanowią element stylizacji. Uwielbiamy stare meble i stylizujemy je w taki sposób, by nie straciły tego co w nich najpiękniejsze - historii i duszy. 

 

Wymiary :

(w najszerszym punkcie korony)

Wysokość 162,5 cm

Głębokość 62,5 cm

Szerokość 111 cm 

 Wysokość od wysuwanej półki do drążka 63 cm 


Ten przedmiot pochodzi z naszej pracowni Furniture Concept. Jest oryginalny i niepowtarzalny, ponieważ każdy mebel wykonujemy tylko w pojedynczym egzemplarzu. Kolor w rzeczywistości może nieznacznie odbiegać od kolorów ze zdjęć ze względu na ustawienia wyświetlacza.